higrow.pl to
miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia przygody z uprawą roślin.

Jeżeli uprawa w domu to dla Ciebie nowe doświadczenie i nie masz pojęcia od czego zacząć, to proponujemy również gotowe, skompletowane zestawy, złożone z najpotrzebniejszych elementów.


DLACZEGO higrow.pl ?


1. DBAMY O PRYWATNOŚĆ. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, strona sklepu został przeniesiona na serwery, gdzie transmisja zaszyfrowana jest przy pomocy protokołu https potwierdzonego certyfikatem Rapid SSL. Kupując u nas masz więc gwarancję stuprocentowej dyskrecji i wygody.

2. JAKOŚĆ PRODUKTÓW. Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą ze sprawdzonych źródeł i nie są tanimi podróbkami, które często można spotkać w internecie. Sprawdzamy działanie każdego produktu, który tego wymaga – również przy Kliencie. Produkty posiadają gwarancję producenta.

3. ZESPÓŁ. W pracy przy roślinach liczy się doświadczenie i wiedza, jednak bardzo ważnym elementem jest także nieustanne kształcenie i rozwój. Nasz zespół stale rozwija swoją wiedzę, zarówno z zakresu obecnych jak i nowych technologii wykorzystywanych przy uprawie. Staramy się również jak najczęściej być uczestnikami targów tematycznych, co pozwala nam stale wdrażać innowacje produktowe i technologiczne. Pomożemy Ci wybrać sprzęt i akcesoria, które najlepiej nadawać się będą do uprawy TWOICH roślin. W przypadku problemu z doborem growboxa, odpowiedniej lampy czy wentylacji wystarczy się z nami skontaktować – telefonicznie, mailowo, a najlepiej osobiście. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

 4. CZAS. Staramy się skrócić czas oczekiwania na przesyłkę do minimum. Towar przygotowywany jest do wysyłki w ciągu 24h. Wszystkie produkty odpowiednio zabezpieczamy za pomocą folii bąbelkowych, aby ochronić je przed ewentualnym uszkodzeniem.
----------------------
tel.: 732-650-205
@: info@higrow.pl
fb: fb.com/higrowpl
instagram: @higrow_pl


POZNAŃ, ul. Kwiatowa 13 (niedaleko Starego Browaru)

GODZINY OTWARCIA:
PON. - SOB.
10:00-20:00